Directie - Suspensie Corsa B

Produse pe pagină:
Sortare după:

Arc fata stanga/dreapta opel corsa b kyb...

Cod produs : RC1119 K-Flex Parte montare punte fata, Parametru AC; Arc fata stg./dr., producator KAYABA..

98.00 Lei

Arc spate stanga/dreapta opel corsa b kyb...

Cod produs : RJ5030 K-Flex Parte montare puntea spate, Parametru MB; pentru vehicule cu suspensie standard, Arc elicoidal cu diametrul sarmei variabil Arc spate stg/dr ,producator KAYABA..

140.00 Lei

Bieleta directie stanga/dreapta opel corsa b delphi...

Cod produs : TA1552 Parte montare interior, Nr.sas. V3023598, Nr.sas. V4166926, Nr.sas. V6066280, Parte montare stanga, Parte montare dreapta, pentru vehicule cu directie servoasistata; Dimensiune filet M12x1.5, cu filet pe dreapta, cu filet exterior Bieleta directie stg/dr, producator DELPHI..

68.00 Lei

Bieleta directie stanga/dreapta opel corsa b swag...

Cod produs : 40 74 0003 pentru vehicule fara servodirectie, pentru autovehicule cu servodirectie asistata electric; Lungime 262 mm, Lungime 350 mm, Filet ext. M12 x 1,5 mm, Parte montare Axa fata ambele parti, nr.buc. necesare 2 without drag link end Bieleta directie stg/dr, producator SWAG..

63.00 Lei

Brat fata dreapta opel corsa b swag...

Cod produs : 40 73 0007 Pâna la nr.sas. V3023597, Pâna la nr.sas. V4166925, Pâna la nr.sas. V6066279; negru, tabla de otel, brat suspensie, Parte montare Axa fata dreapta, Parte montare partea de jos, nr.buc. necesare 1 with bearing and without joint Brat fata dr fara pivot,producator SWAG..

83.00 Lei 70.00 Lei

Brat fata stanga opel corsa b swag...

Cod produs : 40 73 0008 Pâna la nr.sas. V3023597, Pâna la nr.sas. V4166925, Pâna la nr.sas. V6066279; negru, tabla de otel, brat suspensie, Parte montare Axa fata stanga, Parte montare partea de jos, nr.buc. necesare 1 with bearing and without joint Brat fata stg fara pivot,producator SWAG..

83.00 Lei

Bucsa brat fata stanga/dreapta opel corsa b swag...

Cod produs : 40 60 0001 Grosime 52 mm, Diametru interior 10 mm, Diametru exterior 35 mm, Diametru exterior 38 mm, Cauciuc/Metal, Parte montare punte fata, nr.buc. necesare 2 Bucsa brat fata stg/dr, producator SWAG..

15.00 Lei

Bucsa suport tirant fata stanga/dreapta opel corsa b lemf...

Cod produs : 26604 02 De la nr.sas. V6 066280, De la nr.sas. V3 023598, De la nr.sas. V4 166926; Parte montare punte fata, Parte montare pe ambele parti, Parte montare fata, bara de tractiune Bucsa suport tirant fata stg/dr ,producator LEMFORDER..

75.00 Lei

Cap bara stanga/dreapta lemforder opel corsa b...

Cod produs : 33823 01 Pâna la nr.sas. V6066279, Pâna la nr.sas. V4166925, Pâna la nr.sas. V3023597; Parte montare punte fata, Parte montare pe ambele parti, Filet int. M12x1,5 mm, Lungime 70 mm Cap bara stg/dr, producator LEMFORDER..

42.00 Lei 36.00 Lei

Cap bara stanga/dreapta opel corsa b lemforder...

Cod produs : 25147 01 De la nr.sas. V6066280, De la nr.sas. V4166926, De la nr.sas. V3023598; Parte montare punte fata, Parte montare pe ambele parti, cu acceasorii, cu filet pe dreapta, Filet int. M12x1,5 mm Cap bara stg/dr ..

66.00 Lei

Cap bara stanga/dreapta opel corsa b mapco...

Cod produs : 19631 De la nr.sas. V3023597, De la nr.sas. V4166926, De la nr.sas. V6066280; Parte montare Axa fata ambele parti, Lungime 78 mm, Dimensiune filet M12x1,5RHT, per osie 2, pentru vehicule fara servodirectie Cap bara stg/dr, model cu/fara servo, producator MAPCO..

41.00 Lei

Cap bara stg/dreapta opel corsa C...

Cod produs : 19800 Parte montare Axa fata ambele parti, Parte montare partea de jos, Lungime 70 mm, Filet int. M12x1,5RHT mm, pentru vehicule cu directie servoasistata Cap bara stg/dr model cu/fara servo, producator MAPCO..

43.00 Lei

Flansa amortizor fata opel corsa b mapco...

Cod produs : 33776 Parte montare punte fata, per osie 2 Flansa amortizor fata, producator MAPCO..

61.00 Lei

Flansa amortizor fata stanga/dreapta opel corsa b sachs...

Cod produs : 802 072 per osie 2, Parte montare punte fata, fara rulment cu bile, Set reparatie alternativ 802 366 Flansa amortizor fata stg/dr, producator SACHS..

71.00 Lei

Kit flansa amortizor fata stanga/dreapta opel corsa b snr...

Cod produs : KB653.02 pâna în AM 08.00 Parte montare punte fata; Masa 816 g KIT flansa amortizor fata stg/dr (flansa + + rulment ) producator SNR..

103.00 Lei

Kit protectie amortizor fata cielo...

Cod produs : 900 003 Service Kit Parte montare punte fata Kit protectie amortizor fata, (2 puffere + 2 tuburi),producator SACHS..

66.00 Lei

Pivot stanga/dreapta fata opel corsa b mapco...

Cod produs : 19801 Pâna la nr.sas. V 3023597, Pâna la nr.sas. V 4166925, Pâna la nr.sas. 6066279; Parte montare axa fata jos, Dimensiune conus 15 mm, per osie 2 Pivot stg/dr fata, producator MAPCO ..

32.00 Lei

Pivot stanga/dreapta fata opel corsa b sidem...

Cod produs : 9980 Pâna la nr.sas. V3023597;nr.sas. V4166925;nr.sas. V6066279; Parte montare axa fata jos, Spirala conica /, Dimensiune conus 15 mm, cu material de prindere Pivot stg/dr fata, producator SIDEM..

44.00 Lei

Pivot stanga/dreapta fata opel corsa b swag...

Cod produs : 40 78 0003 Pâna la nr.sas. V3023597, Pâna la nr.sas. V4166925, Pâna la nr.sas. V6066279; Diametru exterior 15 mm, cu material aditional, Parte montare axa fata jos, nr.buc. necesare 2 Pivot stg/dr fata, producator SWAG ..

53.00 Lei

Pivot stanga/dreapta opel corsa b delphi...

Cod produs : TC796 Parte montare partea de jos, Nr.sas. V3023598, Nr.sas. V4166926, Nr.sas. V6066280, Parte montare stanga, Parte montare dreapta; Parte montare punte fata, Dimensiune filet Pinch Bolt 15mm Pivot stg/dr..

57.00 Lei

Pivot stanga/dreapta opel corsa b mapco...

Cod produs : 19632 De la nr.sas. V 3023598, De la nr.sas. V 4166926, De la nr.sas. V 6066280; Parte montare axa fata jos, per osie 2 Pivot stg/dr, producator MAPCO..

46.00 Lei

Pivot stanga/dreapta sidem opel corsa b...

Cod produs : 9983 De la nr.sas. V3023598;nr.sas. V4166926;nr.sas. V6066280; Parte montare axa fata jos, Spirala conica /, Dimensiune conus 15 mm, cu material de prindere Pivot stg/dr, producator SIDEM ..

56.00 Lei

Rulment roata fata opel astra f mapco...

Parte montare Axa fata ambele parti, Latime 37 mm, Diametru interior 34 mm, Diametru exterior 66 mm Rulment roata fata, Diam ext 66 mm, latime 37 mm, alezaj 34 mm, producator MAPCO..

68.00 Lei

Rulment roata spate cielo...

Cod produs : 40 85 0002 Parte montare puntea spate Latime 15 mm, Diametru interior 29 mm, Diametru interior 17 mm, Diametru exterior 50 mm, Diametru exterior 40 mm, nr.buc. necesare 2 with shaft seal and split pin , vehicle-dependent installation sides Set rulment roata spate, producator SWAG ..

35.00 Lei